درباره شرکت

شرکت همیار طب کسری تولید و توزیع کننده تجهیزات ارتوپدی و کفش و صندل طبی با نام تجاری تن یار TANYAR ، مجموعه ای توانمند که از سال ۱۳۸۸ توسط کارشناسان ارتوپدی فنی و متخصصان صنعت کفش پایه گذاری شده است.

خداوند منان را شاکریم که توانسته ایم با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا ، از بهترین کیفیت و کارایی و قیمت مناسب برخوردار شویم  و به همین علت توانسته ایم افتخار همکاری با ارگان های بزرگ کشوری ، بیمارستان ها ، سازمانهای دولتی و خصوصی ، داروخانه ها و کالاپزشکی های سراسر کشور را دارا باشیم.

از آنجا که هدف این شرکت رفع نیاز های هموطنان عزیزمان به تجهیزات پزشکی و ارتز های کمک درمانی می باشد ، با سعی و تلاش فراوان توانسته ایم برای بیماران دیابتی عزیز که عده کثیری از مردم ما را شامل می شوند  کفش طبی دیابتی با تاییدیه وزارت بهداشت و درمان تولید کنیم .

لازم به ذکر است که شرکت همیار طب کسری با شماره ثبت ۷۱۷ دارای مجوز در هر دو زمینه تجهیزات کمک درمانی ارتوپدی و کفش تمام چرم طبی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی  می باشد:

 ” ۸۶۱۶۳/۷/ک ” و ” ۸۶۱۶۴/۷/ک ” در سال ۸۹ و ۹۰

 ” ۶۶۴/۹۹۲۸ ” و  ” ۱۰۰۱۷/۷/ک ” در سال ۹۱

 ” ۶۶۴/۱۳۲۸۷۲ ” و  ” ۶۶۴/۱۳۲۸۷۳ ” در سال ۹۲

۶۶۴/۱۶۹۱۸۱ در سال ۹۴ الی ۹۶

موسسان این مجموعه بر آن خواهند بود تا با همکاری صدها نفر نیروی کارامد و با تلاش شبانه روزی خود و با راهنمایی اساتید فنی بتوانند رضایت تمامی هموطنان در سراسر کشور عزیزمان ایران را بدست آورند.

تن یار یاری دهنده تن

رفتن به بالا

تماس با ما: